Esperanza EWS105

Produkt nemá žiadne parametre.

• Veľký prehľadný displej
    • veľký displej,cena
    • nemá podsvietenie,napájanie len monočlánkami, návod v slovenčine alebo češtine chýba.

Vybral som si ho hlavne kvôli veľkosti displeja a cene.
    Po vložení batérií a nastavení nabehol automaticky, neboli treba žiadne ďaľšie úpravy. Trochu to brzdí absencia návodu v slovenčine, neskúsený bude mať problém. Ale inak dobrý výrobok.

vonkajsi display, velky vnutorny display, velmi dobra cena

• , zakúpené v notta

• dobre vyditeľný display,presné dáta

spľňa moje požiadavky,som spokojná

Produkt nemá žiadne parametre.

• Výrobca: Esperanza
  • Trieda produktu: Ostatné domáce spotrebiče
  • Typ produktu: Digitálna meteostanica
  • Doplňujúce informácie: Multifunkčná meteostanica s bezdrôtovým čidlom, Veľký a prehľadný displej, Zobrazené informácie:, Čas, Dátum, Deň v týždni, Predpoveď počasia, Fáza mesiaca, Vonkajšia teplota a vlhkosť, Vnútorná teplota a vlhkosť, Budík s funkciou opakovaného budenia, Bezdrôtový vonkajší senzor (teplota a vonkajšia vlhkosť), Špecifikácie: , Teplotný rozsah: (+/-2 °C):, Vnútorná teplota: 0 °C - +50 °C, Vonkajšia teplota: -20 °C - +60 °C, Vlhkosť (+/-8%), Vnútorná vlhkosť: 20 % - 90 %, Vonkajšia vlhkosť: 20 % - 90 %, Dosah senzora: do 30 m, Napájanie:, Meteorologická stanica: 2 batérie AA, Vonkajší senzor: 2 batérie AAA
  • Farba: strieborno-čierna
  • Hrubá hmotnosť: 0.46 kg
  • Viac informácií: www.esperanza.pl

• Veľký prehľadný displej
    • veľký displej,cena

Vybral som si ho hlavne kvôli veľkosti displeja a cene.

• Velmi dobre viditelný diplej.
    • Čidlo ma pri teplote odchýlku len 0.3 st. oproti meteostanici
    • Už sa mi viackrát stalo, že aj predpoveď sa vyplnila.
    • V čidle mi nové baterky vydržali len 2 týždne. Po výmene za ďalšie zatiaľ držia už 3 mesiace.
    • Predpovede sú na 95% mimo,ale s tým som počítal.Sú tam len ako dekorácia.

Za tú cenu je super.
    Som s ňou veľmi spokojný

vonkajsi display, velky vnutorny display, velmi dobra cena

• , zakúpené v notta