Hama EWS-1200

Dosah vonkajšieho čidla
30 m

• Veľmi pekný dizajn
    • Komplikované nastavenie

Produkt je od kvalitnej značky, preto som si ho vybrala. Má praktickú veľkosť, veľmi pekný dizajn a farby. Na druhej strane som však čakala oveľa jednoduchšie nastavenie a ovládanie. Myslím, že som dosť technicky zdatná, ale vyžadovalo to veľa času a na niektoré funkcie, ktoré som chcela využiť, som ani neprišla. Je to škoda.
    Ale možno niekto iný by to zvládol lepšie.

• , zakúpené v FaxCOPY

Typ produktu
meteostanica
Dosah vonkajšieho čidla
30 m

• digitálne zobrazenie teploty, vlhkosti vzduchu a času
  • predpoveď počasia pomocou 5 symbolov
  • farebný LCD displej s podsvietením (stále podsvietenie alebo podsvietenie aktivované pohybovým senzorom)
  • bezdrôtový vonkajší senzor (dosah max. 30 m)
  • napájanie - bezdrôtový senzor: 2x AAA Micro (súčasť balenia)
  • napájanie - hlavná jednotka: 5x AA Mignon (súčasť balenia)
  • možnosť napájania hlavnej jednotky pomocou sieťového zdroja z elektrickej siete (súčasť balenia)
  • farba: čierna

Teplomer:

• zobrazenie vonkajšej a vnútornej teploty
  • predpoveď počasia na jeden deň (symboly: slnečno, polooblačno, oblačno, dážď, búrka)
  • zobrazenie teploty v stupňoch Celzius, alebo Fahrenheit
  • pamäť pre maximálne/minimálne namerané hodnoty teploty
  • index horúčavy a rosný bod pre vonkajšie a vnútorné prostredie
  • rozsah merania vnútornej teploty: 0°C až +50°C (+32 F až +122 F)
  • rozsah merania vonkajšej teploty: -40°C až +60°C
  • rozlíšenie: 0,1 °C

Vlhkomer:

• zobrazenie vonkajšej a vnútornej vlhkosti vzduchu
  • pamäť pre maximálne/minimálne namerané hodnoty vlhkosti vzduchu
  • rozsah merania vnútornej/vonkajšej vlhkosti: 20% - 99%
  • rozlíšenie: 1%

Hodiny/budík/kalendár:

• hodiny riadené rádiovým signálom DCF (automatické nastavenie času podľa najpresnejších hodín sveta)
  • zobrazenie času v 12-, alebo 24-hodinovom formáte
  • budík
  • odložené budenie (Snooze)
  • automatická zmena na letný/zimný (štandardný) čas
  • zobrazenie dátumu

Poznámka:

Možnosť dokúpenia dodatočného senzoru pod obj. č. 186345.

1zákazník odporúča produkt
2zákazníci neodporúčajú produkt

• Veľmi pekný dizajn
    • Komplikované nastavenie

Ale možno niekto iný by to zvládol lepšie.

• , zakúpené v FaxCOPY

• Trvale podsvietenie