HYUNDAI WSP 2080 R Wind

• Uvítal by som rozšírenejší návod o nastavení

Celkom spokojný

• , zakúpené v M-elektro

• veľmi dobrý rozsah meraných hodnôt oproti konkurencii
    • dosah čidiel - 100m (bezdrôtový prenos meraných údajov)
    • možnosť sťahovania meraných údajov do PC

Vlhkomer
Napájanie
batériové
Predpoveď počasia

K nákupu obdržíte naviac celkom ZADARMO: HYUNDAI Náramkové hodinky - Moderné hodinky značky Hyundai sa hodia ako pre ženy tak aj pre mužov. Športovo-elegantné hodinky majú silikónový remienok a chronograf. Hodinky sú v 3 farbách : biela, oranžová a čierna. Hodnota darčeka zdarma: 39,90 €

Profesionálna meteoroligická stanica - HYUNDAI WSP 2080 RWIND

Meteostanice WSP 2080 RWIND má v základnej výbave zrážkomer, miskový anemometer, snímač na meranie smeru vetra a kombinovaný senzor na meranie vonkajšej teploty a vlhkosti. Všetky tieto senzory sa inštalujú na priložený stojan pomocou inštalačnej sady, ktorá je tiež súčasťou balenia.Všetky namerané dáta z vonkajšieho senzora na meranie teploty a vlhkosti sú bezdrôtovo prenášané do hlavnej jednotky, ktorý je vybavená EEPROM pamäťou pre 4080 dátových súborov. Z hlavnej jednotky môžete uložené dáta stiahnuť do PC cez USB port a pomocou priloženého programu EasyWeather (iba v angličtine, nemčine) sledovať históriu merania a zobraziť si namerané dáta graficky.

LCD displej 80×115 mm

Zelené podsvietenie displeja

Čas riadený rádiovým signálom DCF 77

Prenos dát zo senzora na frekvencii 868 MHz

Interval prenosu dát zo senzora 48 s

Dosah senzora v otvorenom priestore až 100m

Vodotesnosť senzoru IPX3

Softvér pre prenos dát do PC

PC softvér pre prenos dát do PC

Predpoveď počasia (slnečno, polojasno, oblačno, daždivo)

Vnútorná teplota

Vnútorná vlhkosť

Rozsah merania 10% až 99%

Odchýlka merania +/-5%

Rozlíšenie 1%

Pamäť na namerané maximálne a minimálne hodnoty teploty a vlhkosti s časom a dátumom záznamu

Barometrický tlak

Rozsah merania 700 až 1100 hPa

Rozlíšenie 0,1 hPa

Graf história barometrického tlaku **Pamäť na namerané maximálne a minimálne hodnoty tlaku s časom a dátumom záznamu **

Meranie smeru vetra

Rozsah merania 0 ° to 360 °

Veterná ružica 16 pozícií

Meranie rýchlosti vetra a rýchlosti nárazu vetra

Rozsah merania 0 až 45m/s (160km / h)

Odchýlka merania +/-1 m / s (pre rýchlosť <10 m / s)

Odchýlka merania +/-10% (pre rýchlosť> 10 m / s)

Wind Chill

Zobrazenie maximálnej nameranej rýchlosti vetra

Rosný bod

Meranie dažďových zrážok

Rozsah merania 0 až 9999 mm

Odchýlka merania 0,3 mm do 1000 mm

Odchýlka merania 1 mm nad 1000 mm zrážok

Zobrazenie maximálnych a minimálnych hodnôt rosného bodu a hodnoty windchill s časom a dátumom záznamu

Programovateľné alarmy pre teplotu, vlhkosť, windchill, rosný bod, dažďové zrážky, rýchlosť vetra, smer vetra, barometrický tlak

Batériehlavná jednotka 2×1,5 V / AAjednotka teplotného senzora – 2×1,5 V / AA

• super!

OK!

• Meteostanica ma vsetko co som chcel a posobi profesionalne. Slusny dosah na prenos informacii.
    • Zrazkomer je v zime nepouzitelny. Nema to system na rozmrazovanie snehu do zbernej nadobky.

Meteostanicu som kupil minuleho roku v aprili. Az doteraz fungovala dobre. Pred tyzdnom som ale zistil, ze mi prestal fungovat anemometer, ktory ukazuje rychlost vetra. Vrtulka sa sice toci, ale neprenasa udaje do pristroja. Vymenil som aj baterky, ale nepomohlo to. Tak som vymenil konektory na kabloch, ale tiez bez pozitivneho vysledku. Popravde neviem co mam s tym teraz robit, lebo som to kupoval cez M-elektro a recenzie na reklamacie nie su velmi pozitivne.

• Asi len cena
    • Problémové od začiatku. Výpadky čidiel na niekoľko minút -hodín. Neskôr sa pridali problémy že aj keď pamäť v zariadení ukazovala že je naplnená na 75 % po nahratí do PC tam nebolo uložené reálne nič. Takže robiť štatistika sa s tým nedá. Chýbali mi takto bežne údaje za 10 dní. A najnovšie prestal komunikovať s PC uplne takže sa mi do PC už nedajú dať žiadne údaje.

Nepoužiteľné . Katastrofa. Pri dalšom nákupe Hyundai Obídem veľkým oblúkom. Je to síce ešte v záruke ,ale poletí to von oknom do koša. Toto by sa nemalo vôbec dostať do predaja. Je to nepodarok.

• Funguje podla očakávaní
    • Uvítal by som rozšírenejší návod o nastavení

Celkom spokojný

• , zakúpené v M-elektro

• veľmi dobrý rozsah meraných hodnôt oproti konkurencii
    • dosah čidiel - 100m (bezdrôtový prenos meraných údajov)
    • možnosť sťahovania meraných údajov do PC

veľmi dobrý produkt na profi úrovni za ľudové peniaze

• dobrý signál medzi snímačmi a prímačom

ide o profesionála pre amatéra, spokojný

• , zakúpené v HEJ.sk

Produkt som si vybral, pretože spĺňal moje požiadavky na sledovanie počasia. S produktom som spokojný, akurát mám problém s jeho inštaláciou do počítača ( som starší ročník ). Takže môžem odporúčať tento produkt aj ostatným záujemcom o meteorológiu.