IROX JKBA-2

Typ produktu
meteostanica

• Možno som mal chybný tovar, neukazoval mi správne namerané hodnoty aj keď som ho mal nastavený podľa návodu.

Čítal som pozitívne recenzie na tento produkt a preto som si ho vybral. Tovar som vrátil.

Typ produktu
meteostanica

[4178 - Meteo stanice] [1431 - Meteo] [184 - Domácnosť a voľný čas] Osobná meteo stanica s obrázkovým zobrazením stavu počasia - 6 symbolov. Vonkajší aj izbový digitálny teplomer s hodinami a meraním tlaku - 4 trendy, meranie vnútornej vlhkosti vzduchu. Vonkajší bezdrôtový senzor, dosah senzora do 30m, pamäť na zmeny tlaku a vlhkosti, presný čas nemeckého vysielača DCF77. Dodávaný s batériami, čierna farba.