Optex 990 003

Barometer
Podsvietenie displeja
Vlhkomer

• váham s hodnotením, ešte je asi priskoro - sledujem funkčnosť

1.zdá sa mi že rýchlosť vetra ukazuje menej ako je skutočnosť (priebežne porovnávam s anemometrom WINDMASTER 2)
    2.Pri slnečnom počasí vonkajší teplomer ukazuje veľmi veľa (neviem ako by som umiestnil prístroj do chládku bez toho aby som zasa neznefunkčnil rýchlomer)
    3. sledujem dosť časté prerušenie komunikácie vonkajšej sondy so základňou (aj pri vzdialenosti cca 15 m)
    4. podsvietenie displeja po manuálnom zopnutí je pekné modré ale krátke. Prístroj má aj vstup pre 6V napájanie no ako sa pri napojení správa a či to vôbec funguje som ešte nezistil pretože som nenašiel vhodný zdroj a meteo stanica ho v balení neobsahuje.

Riadené rádiom
Barometer
Podsvietenie displeja
Vlhkomer

· Meranie rýchlosti vetra (priemer a nárazy) - mph, m / s, km / h · Nastavenie alarmu pre vietor · 16 pozícií smeru vetra · Nastavenie alarmu pre medzné hodnoty · Záznam o rýchlosti vetra - min. / Max. · Bezdrôtový anemometer s meraním teploty a vlhkosti · Meranie zrážok - denné, týždenné, mesačné a celkové v mm · Stĺpcový graf histórie zrážok za deň, týždeň a mesiac · Pamäťová funkcia na dažďové zrážky za 6 dní · Animované počasia (slnečno, polojasno, oblačno, daždivo ..) · Meranie atmosférického tlaku, stĺpcový graf za 6 hodín · Teplota a vlhkosť vo vnútri aj vonku · Rádiovo riadené hodiny, kalendár · Podsvietenie · Rozmery meteostanice - 195x116x28 mm · Rozmery anemometer - 320x118x70 mm · Rozmery zrážkomer - 144x85, 5x59 mm

Návod k obsluhe

Obsah balenia · 1x meteorologická stanica · 1x pätkové upevnenie · 1x vetromer · 1x zrážkomer · 10x 1,5 V batérie AA · 2x montážna doska pre zrážkomer a vetromer

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Takmer všetko až na teplomer
    • Teplomer je dosť zle vyriešený, teplomer je vo vetromeri, čiže ked svieti slnko ukazuje aj o 3 °C viac

S touto meteostanicou sme veľmi spokojný. Teplota je síce pri slnečnom počasí nepresná, ukazuje aj o 5 °C viac. Zrážkomer, anemometer aj tlakomer je veľmi presný. merania sa zhodujú s najbližšou meteostanicou SHMU. Takže odporúčam.

• .
    • .