Optex 990 006

Typ produktu
meteostanica

• , zakúpené v DigiTel HS

• Veľký prehľadný displej. Rýchle nastavenie.

má všetko čo sme chceli, maximálna spokojnosť

• som spokojná

výrobok je prehladný,horšie to bolo s nastavovaním,to mi urobil syn,všetko funguje.....ale inak veľká spokojnosť.

Typ produktu
meteostanica

Optex 990006 je digitálny multifunkčný meteostanice, ktorá zobrazuje nielen teplotu vnútorná/vonkajšia, ale tiež meria vlhkosť vzduchu .

Praktická stanica je vybavená alarmom , ukazuje fázy mesiaca a umožňuje pripojenie na 3 čidla.

Kúpte si praktický doplnok do vašej domácnosti, ktorý ukazuje teplotu, dátum i čas.

Stručný popis:

Zobrazenie času a kalendára

Alarm a funkcie spánku

Displej v 8 jazykoch

Indikácia slabej batérie

Fáza mesiaca

Zobrazenie vnútornej/vonkajšej teploty vzduchu a vlhkosť

Možno pripojiť až 3 čidla

• Vonkajší snímač: áno
  • Displej: áno
  • Alarm: áno
  • Farba: čierna

Obsah balenia: 1x meteorologická stanica 1x vonkajšie čidlo 4x 1,5 V batérie 1x skrutkovacie držiak

• , zakúpené v DigiTel HS

• Veľký prehľadný displej. Rýchle nastavenie.

má všetko čo sme chceli, maximálna spokojnosť

• som spokojná

• vstky udaje co ma zaujimali
    • ziadne

ok

• , zakúpené v Digicom

• Chýbal mi návod na nastavenie stanice.

s produktom som v podstate spokojná, ale ako som už napísala, nebol proložený žiadny návod na nastavenie stanice