Oregon Scientific WMR88 Pro

meteostanica

• , zakúpené v SETOP

• Kvalita spracovania anometra a zrážkomera
    • V papieroch píšu presnosť +-1 stupeň celzia

Meteostanica používa anometer a zrážkomer rovnaký ako aj WMR200 (3x drahšia) a preto som sa pre ňu rozhodol.
    Tá presnosť ma trocha zarazila ale zatial pri poravnaní s jednoduchším digitálnym teplomerom majú skoro rovnakú teplotu čiže nie je to až tak zlé.
    Nevýhodou tejto stanice je, že nemá vnútornú pamäť. Dokáže si zapamätať len niektoré údaje a určitú dobu. Našťastie má meteostanica USB pripojenie k PC čiže ju pripojím na Raspberry pi a nebude žiadny problém s nameranými údajmi ani s odosielaním na internet.
    Meteostanicu by som určite odporučil.Pre amatérov ktorý chcú za rozumnú cenu dobrú meteostanicu tak určite odporúcam. Problém by mohol byť iba s tou pamäťou ale to som už spomínal vyššie. Ľuďom ktorý nemajú hlboko do vrecka by som určite odporučil WMR200, prípadne WMR300 ale tiež si ľudia chvália Davis Vantage.
    Takže tolko odomňa

Typ produktu
meteostanica

Táto veľmi dobre vybavená a jednoducho ovládateľná meteorologická stanica je vybavená viacerými vonkajšími snímačmi, ako je snímač teploty a vlhkosti vzduchu, snímač vetra a zrážkomer. Stanica poskytuje tiež informácie o slnečnom svite, tlaku vzduchu, zrážkach alebo rosnom bode. Prenos zistených údajov o počasí prebieha ľahko prostredníctvom bezdrôtového rádiového spojenia. Stanica môže byť prostredníctvom rozhrania USB pripojená k počítaču a zaznamenané údaje možno spracovávať a ukladať.

Výbava · Vrátane 3 snímačov pre teplotu / vlhkosť vzduchu, dážď a vietor · Rozhranie USB

Vlastnosti · Hodiny · Dátum · Názvy dní v 6 jazykoch · Predpoveď počasia (so symbolmi pre jasno, polojasno, oblačno, dážď a sneh) · Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty, vlhkosti vzduchu a rosného bodu · Zobrazenie stĺpcového grafu tlaku vzduchu · Zobrazenie fáz Mesiaca · Kalendár · Možno prepínať medzi ° C / ° F · Pamäť pre uloženie min. / Max.hodnot · Zobrazenie tendencie vývoja počasia · Podsvietený displej · Indikátor stavu batérie.

Obsah balenia · Vrátane snímačov pre teplotu / vlhkosť vzduchu · Snímač dažďa · Snímač vetra · Batérie · Sieťový adaptér.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v SETOP