Sencor SWS 50 B

Meteorologická stanica s bezdrôtovým senzorom merania teploty a vlhkosti Veľký podsvietený displej Rádiom riadené hodiny Zobrazenie času, dátumu, dňa v týždni, fázy mesiaca...
Doprava 4,9 €,Do 3 dní

Vlhkomer

• , zakúpené v HENRY - ITSK

Odporúčam

• Veĺký prehladný displej
    • ovládacie tlačítka vzadu čo je sťažené pri prepínaní a nastavovaní, pokial meteostanica visí
    • Pri použití viacej senzorov by som uvítal zobrazenie všetkých naraz na dispeji, aleboé aspoň ovládač týchto senzorov umiestniť z predu

Za danú cenu celkom slušná meteostanica, jedinou závadou by som nazval umiestnenie všetkých tlačidiel vzadu, čo má za následok, pri zavesenej meteostanice, akomkolvek použití jej funkcií zvesenie danej stanice

• meteostanica má pekný velký displej a hod.
    • nemá dobrý sklon,lebo po zasvietení nevidno na nej nič.a stanica.musí byť umiestnena v blízkosti vonkajšieho zar.inak neukazuje teplotu

dobrá cena,pekný dizajn,neodporučila by som ho jedine kvôli tomu podsvieteniu,ale inak je O.K.

Budík
Riadené rádiom
Podsvietenie displeja
Vlhkomer

Meteorologická stanica s bezdrôtovým senzorom merania teploty a vlhkosti

Veľký podsvietený displej

Rádiom riadené hodiny

Zobrazenie času, dátumu, dňa v týždni, fázy mesiaca 12/24 hod režim, budík s opakovaným budením

Vnútorná teplota, vnútorná vlhkosť, vonkajšia teplota, vonkajšia vlhkosť

Zobrazenie vývoja zmien teploty a vlhkosti

Pamäť max a min hodnôt teploty a vlhkosti

Rozsah meranie vnútornej teploty 0 až 50 ° C

• Hmotnosť: 330 g

• , zakúpené v HENRY - ITSK

Odporúčam

• Veĺký prehladný displej

• meteostanica má pekný velký displej a hod.

• Vzhlad
    • Najviac ma rozculuju hodinky

Nedajú sa nastaviť tie super hodinky stále ako naskočí ukazovateľ satelitu stále sa prestavia na čas asi pre ufónov..

• V danej cene super
    • Mozno odchylka v merani

Aj ked je vnutorna jednotka je vedla vonkajsej, ukazuju jemne odlisne hodnoty

• , zakúpené v 4home.sk

• - výhodná cena
    • - dostatočné množstvo funkcií
    • - dobre viditeľný displej
    • - trochu zložité nastavovanie na začiatku
    • - dni nie sú v slovenskej alebo českej verzii

- produkt spĺňal moje predstavy o meteostanici ( nepotrebovala som príliš veľa funkcií )
    - splňa moju požiadavku merania teploty aj vonkajšej aj vnútornej
    - displej je dobre viditeľný, čísla dostatočne veľké, aby sa dali ľahko čítať
    - nastavovanie je trošku ( pre toho, kto nastavuje prvý krát ) zložité
    - nie je slovenské nastavenie dní

• funkčné

vedel som čo chcem

• rychly nakup....
    • nic

ghdrfshbwrezh

• - cena výkon
    • - nič nie je potrebné nastaviť, všetko sa načíta samo
    • - vzhľad
    • - nič