Solight TE64

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Neviem presne, čo kam píšem lebo mi na smartfóne nie je vidieť popisy, ake v skratke toľko, že ak by mala meteostanica lepší display, viditeľnosť hodnôt, tak za tie peniaze je to postačujúca stanica aj pre náročných.
    • Nevýhoda je zobrazovanie displaya. Hodtnoty je vidieť iba pod určitým uhlom.

Odporúčam,ale musíte si zvyknúť na display.

• , zakúpené v ESAT

• Prehľadné usporiadanie údajov, veľký display, bezporuchová komunikácia s druhým snímačom a atomovými hodinami
    • Nedá sa samostatne postaviť

Podrobnejšie zhodnotenie až po dlhšej dobe používania

OK

Produkt nemá žiadne parametre.

predpoveď počasia meranie atmosférického tlaku

• meranie vnútornej teploty: 0°C až +50°C
  • meranie vonkajšej teploty: -35°C až +70°C
  • rozsah merania relatívnej vlhkosti: 20% - 95%

pamäť minimálnych a maximálnych teplôt, vlhkostí a tlakov možnosť pripojenia až 3 bezdrôtových senzorov čas riadený rádiovým signálom, kalendár a budík 1 bezdrôtový senzor (súčasťou balenia)

Napájanie:

• hlavná jednotka: 2 x AA (LR6) batérie (nie je súčasťou balenia)
  • senzor: 2 x AA (LR6) batérie (nie je súčasťou balenia)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Nevýhoda je zobrazovanie displaya. Hodtnoty je vidieť iba pod určitým uhlom.

Odporúčam,ale musíte si zvyknúť na display.

• , zakúpené v ESAT

• Nedá sa samostatne postaviť

Podrobnejšie zhodnotenie až po dlhšej dobe používania

OK

• , zakúpené v Shoppie.sk

• vsetky funkcie, ktore som chcel
    • moznost pripojit az 3 externe cidla
    • nastavovanie casu/datumu cez radiovy signal
    • display je horsie citatelny pod uhlom
    • predpoved pocasia len velmi orientacna :)
    • pomerne velka
    • napajanie len cez baterky (nie su v baleni)

vpodstate splna co som chcel
    da sa postavit aj zavesit na stenu
    prekvapil ma display, ktory ma pri pohlade zo stran "duchov" takze sa horsie cita. pri priamom pohlade ok.

odporúčam

• , zakúpené v Shoppie.sk

• je to velmi dobrá vecička

kúpily sme ho ako darček

• Da sa ja zavesit,len sa mu treba prizriet zo zadu.Je tam vyklopny stojancek.
    • Predpoved treba brat s velikanskou rezervou.

No tak mame meteostanicu.

• zrozumiteľnosť
    • jednoduchosť
    • nedá sa položiť ako rámik na fotku, musí sa iba zavesiť
    • ovládacie tlačidlá na rube stanice

Jej prednosti vidím v tom, že je prehľadná, ponúka všetko od vonkajšej cez vnútornú teplotu, kalendár, deň v týždni, presný čas, budík, tlak vzduchu až po ikonku stavu počasia.
    Naopak trochu mi vadí že sa nedá položiť ako rámik na fotku, ale musí sa zavesiť na stenu čo v prípade nastavenie budíka je trochu problém vzhľadom na to, že ovládacie tlačidlá sú na rube.

• dobrá cena
    • néma stojan ale musí sa zavesiť

pomer cena kvalita

• prehladný