Technoline WS 6830

Popis produktu Rádiom riadené hodiny s manuálnym nastavením Vonkajšia teplota Vnútorná teplota 2 budíky s funkciou snooze Predpoveď počasia Montáž na stenu Snímač vonkajšej...
Doporučená ponuka MADER

Ukazovateľ vonkajšej teploty
Napájanie
batériové

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• Tento výrobok som si kúpil v OBI Chomutov, páčil sa mi. Chcel som ho darovať synovi, tak som si ho objednal cez internet. Po napojení zisťujem, že internetový - vykazuje iné hodnoty ako z OBI Chomutov, ktorý je napodiv dobrý a predpovedá počasie aj teploty dobre.. Obi dve meteostanice majú pri tom rovnaké podmienky na snímanie signálu.
    • Zariadenie nevykazuje optimálne údaje a hodnoty s porovnaním staršieho výrobku, (dva roky) ktoré už máme doma. Počas daždivých dní staršie zariadenie vykazovalo: oblačnosť a dážď. Nový výrobok ukazoval slnečno, bez mrakov - nezmysel.

Nakoľko dva rovnaké výrobky vykazujú rozdielne hodnoty za rovnakých snímaných podmienok nepatria medzi kvalitné zariadenia a ich cena je nadsadená

• , zakúpené v golias.sk

• dizajn
    • - ukazuje len na celé stupne bez desatinného miesta
    • - v okne hodín by bol príjemný aj kalendár
    • - zatiaľ pri týždennom pozorovaní a používaní v porovnaní s kvalitnejšou meteostanicou rozdiel v nameranej teplote 1,6 stupňa celzia
    • - barometrický predpoklad - ukazuje dážď a pritom je polojasno
    • - čidlo nemá displej ukazovateľa teploty

kto si praje vyslovene dizajnovú meteostanicu s orientačnými ukazovateľmi a bez kalendára bude spokojný.

• , zakúpené v MADER

Ukazovateľ vonkajšej teploty
Napájanie
batériové
Predpoveď počasia

Rádiom riadené hodiny s manuálnym nastavením

Vonkajšia teplota

Vnútorná teplota 2 budíky s funkciou snooze

Montáž na stenu

Snímač vonkajšej teploty

Batérie nie sú súčasťou balenia

1zákazník odporúča produkt

• - ukazuje len na celé stupne bez desatinného miesta
    • - v okne hodín by bol príjemný aj kalendár
    • - barometrický predpoklad - ukazuje dážď a pritom je polojasno
    • - čidlo nemá displej ukazovateľa teploty

• vonkajší senzor po zmokunutí sa pokazil nový neviem zohnať, signál senzoru sa niekedy stráca aj ke´d je za okmopm len cca 2-3 metre

dobré až na senzor

• , zakúpené v MADER