TFA 35.1075

Barometer
Podsvietenie displeja
Vlhkomer

• , zakúpené v MADER

Túto meteostanicu som si vybral preto, že je možnosť údaje z prístroja preniesť do počítača.Dá sa s nimi ďalej pracovať. Zatial som prístroj nevyzkúšal, pretože ste mi neposlali slovenský /český/ návod. Nemožem preto ohodnotiť prístroj, na ktorý som sa tešil. Dúfam, že návod mi v najbližšej dobe pošlete. Pekný deň.

Ing. Jaroslav

• , zakúpené v Online-hodinky.sk

• , zakúpené v InterStore.sk

• perfektny
    • zraskomeru chyba bargraf

mal som do teraz Optex 003 .bol som s nou velmi spokojny bola podrobnejsia ako tato.Mal som ju pet rokov a zblbla mi.Studene spoje atd.TFA sa mi paci ze ma pripojenie k PC.Este neviem odporucat ,lebo ju mam len 2 tyzdne.

Typ produktu
meteostanica
Dosah vonkajšieho čidla
100 m
Riadené rádiom
Barometer
Podsvietenie displeja
Vlhkomer

Poloprofesionálna meteorologická stanica TFA 35.1075 NEXUS s možnosťou pripojenia k PC cez USB port umožňuje merať silu vetra, hustotu zrážok a samozrejme všetky údaje o teplote, relatívnej vlhkosti vzduchu a vývoja tlaku. Všetky údaje môžete sledovať na podrobnom displeji s možnosťou podsvietania a vďaka priloženému softwaru aj na vašom PC. Kompletné balenie obsahuje vnútornú hlavnú jednotku v luxusnom čiernom prevedení s modrým podsvietením, sieťový adaptér, kvalitný software, USB kábel, senzor na meranie vonkajšej teploty a vlhkosti, zrážkomer a miskový anemometer. VYBRANÉ VLASTNOSTI: LCD displej hlavnej časti s rozmermi 121 x 108 mm Pri napájaní cez sieťový napájač je možné stále osvetlenie displeja oranžovou farbou alebo môže byť osvetlenie vypnuté, alebo sa môže meniť intenzita osvetlenia v závislosti na okolnom svetle Prepínač citlivosti senzora okolného svetla Pri napájaní pomocou sieťového zdroja môžu byť použité taktiež batérie, ako záloha pamäte Predpoveď počasia na 12 až 24 hodín (slnečno, polojasno, zatiahnuté, daždivo, veľmi daždivo, premenlivé počasie alebo sneh) Ikony fázy Mesiaca Čas východu a západu Slnka nastaviteľný podľa zemepisnej šírky a dĺžky Zobrazenie relatívneho tlaku Graf vývoja barometrického tlaku za uplynulých 24 hodín Zobrazenie barometrického tlaku v inHg, hPa/mb alebo mmHg Alarm možnosti búrok, ktorý je aktivovaný pri náhlom poklese barometrického tlaku Tlačítko SET pre zobrazenie absolutneho barometrického tlaku, relatívneho barometrického tlaku, nastavenej nadmorskej výšky, fázy Mesiaca v uplynulých alebo budúcích 39 dňoch a zobrazenie grafu priebehu teploty a relatívnej vlhkosti nameranej na senzore kanálu 1 Veľký rozsah nastavení nadmorskej výšky od -200 do +5000 metrov Zobrazenie času v 12 alebo 24 hodinovom formáte spolu so zobrazením skratky dňa alebo skratky zvoleného mesta alebo sekúnd Budenie je možné nastaviť len na pracovné dni alebo na každý deň, alarm môže signalizovať studené počasie s možnosťou námrazy Programovateľné opakované budenie (funkcia SNOOZE) od 1 do 15 minút Ikona príjmu signálu DCF-77 pre riadenie hodín Ikona indikácie slabých batérií hlavnej časti Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty (°F nebo °C) a relatívnej vlhkosti (%) Ikona príjmu signálu z vonkajšieho senzora pre meranie teploty a relatívnej vlhkosti Tlačítko SET pre zobrazenie hodnoty rosného bodu na mieste zobrazenia teploty (u všetkých aktívnych kanálov v prípade použitia ďalších bezdrôtových senzorov pre meranie teploty a relatívnej vlhkosti) Možnosť nastavenia alarmu hornej a dolnej hranice teplôt (u všetkých aktívních kanáloch pri použití ďalších bezdrôtových senzorov pre meranie teploty a relatívnej vlhkosti) Pamäť na namerané maximálne a minimálne hodnoty teploty a relatívnej vlhkosti Meranie dažďových zrážok (in alebo mm) za uplynulú hodinu, 24 hodín, deň, týždeň a mesiac Množstvo dažďových zrážiek za hodinu Programovateľný alarm dažďových zrážiek Ikona indikácie slabých batérií senzora dažďových zrážiek Zobrazenie smeru vetra pomocou animovanej veternej ružice Smer vetra skratkou názvu smeru (napr. WNW), alebo odchýlkou od severu (napr. 22.5°) Zobrazenie hodnoty pocitovej teploty vplyvom vetra (Wind Chill) alebo skutočnej teploty v mieste anemometra Meranie a zobrazenie maximálnej priemernej rýchlosti vetra a maximálna rýchlosť závanu vetra Programovateľné alarmy pre priemernú rýchlosť vetra a závan vetra Možnosť pripojenia k počítaču pomocou USB portu, USB kábel priložený Priložený software Wetterstation TFA NEXUS

• , zakúpené v MADER

Ing. Jaroslav