Emos TD-117AB

Typ produktu
meteostanica
Dosah vonkajšieho čidla
1.7 m

LCD domáca meteostanica - TD-117AB: meteostanica s drôtovou sondou hodiny riadené Quartz kyštálom budík s funkciou opakovaného budenia vnútorná teplota -9°C až +70°C vonkajšia teplota -50°C až +90°C rozlíšenie teploty 1°C vnútorná vlhkosť 20 % - 90 % RV rozlíšenie vlhkosti 1 % záznam min. a max.teploty (vnútorná aj vonkajšia) a vnútornej vlhkosti predpoveď počasia pomocou ikony na základe zmeny teploty a vlhkosti externá drôtová teplotná sonda 1,7 m

• napájanie: 2 x 1,5V LR1130 (súčasťou dodávky)
  • rozmery stanice: 109 x 70 x 16 mm

presné zobrazenie vonkajšej i vnútornej teploty

Cakal som, ze pristroj bude vacsi, ale za taku cenu je asi akurat :-D

• Jednoduchy

S produktom som veľmi spokojný, páči sa mi, odporúčam vsetkym

• Súper
  • , zakúpené v SkvelyDarcek.sk

• Pekný dizajn

Zatiaľ veľká spokojnosť.

• malé a prehľadné

spokojnosť, zatiaľ som zistila odchýlku +-1 stupeň čo je naozaj zanedbateľné, len keď dnes pršalo obrázok ukazoval slnečno a polooblačno no mňa zaujímali hlavne stupne a to bolo OK

Za tie peniaze,je to úplne v pohode,mám to na chate ,absolútne vyhovuje...

• Praktická veľkosť produktu

Vyborna meteostanica, ukazuje vonkajsiu a vnutornu teplotu, cas, datum, vlhkost vzduchu a predpoved pocasia na 12 hodin