GARNI 535

• pekny dizajn
    • jednoduche nastavenie
    • dost casto ukazuje, ze prsi.. pricom je jasno, alebo je -5
    • zda sa mi, ze podsvietenie nie je rovnomerne

V podstate splna to, co som chcela. Avsak za tie peniaze som ocakavala lepsiu kvalitu. Max a min teplotu sice zaznamenava, ale nie je tam urceny datum, kedy to bolo, dost mi to tam chyba.

• , zakúpené v OKAY.sk

Typ produktu
meteostanica
Dosah vonkajšieho čidla
30 m

meteostanica • čas • dátum • vnútorná a vonkajšia teplota • vnútorná a vonkajšia vlhkosť • teplota od -39 do 69 °C (vnútorná) a od -39 do 69 °C (vonkajšia) • vlhkosť 10 až 99 % (vnútorná) • vlhkosť 10 až 99 % (vonkajšia) • predpoveď počasia (5 ikon) • 30m dosah snímača • 64s interval prenosu dát • pamäť na max/min namerané hodnoty • formát času 12/24 hod • budík (s možnosťou dospania) • napájanie batérie CR2032 alebo adaptér (hlavná jednotka), 2× AA (snímač) • pri snímačoch možnosť postavenia/zavesenia, pri hl. jednotke len postavenie

• , zakúpené v Tekra.sk

• v jednoduchosti je krasa